Viatges Viñolas

 

 

 

 

 

Viatges Viñolas, és una empresa turística familiar fundada a Roses per Joan Viñolas en el 1962. Després d’un primer relleu per part dels seus fills Josep i Joan, actualment la empresa està dirigida per el seu net, Jordi Viñolas.

Gracies als seus més de 50 anys d’experiència i qualitat en el seu servei, Viatges Viñolas és avui un referent en la província de Girona en viatges d’empresa, sortides en grups, grans viatges i amb la seva companyia d’autocars.

C/ Rutlla, 25

17600 Figueres

Tel. 972 67 12 77

figueres@vinolas.com

www.viatgesvinolas.com

 

C/ Cort Reial, 3

17002 Girona

Tel. 972 21 44 91

girona@vinolas.com

 

C/ Antoni Llopis, s/n

17800 – Olot

Tel. 972 27 64 60

olot@vinolas.com

 

Passeig Catalunya, 84

17257 Torroella de Montgrí

Tel. 972 75 71 55

torroella@vinolas.com

 

Plaça Catalunya, 2

17480 Roses

Tel. 972 25 66 17

roses@vinolas.com

 

Av. Roma, 60

17258 L’Estartit

Tel. 972 75 71 55

estartit@vinolas.com

 

C/ Casanova, 11

08240 Manresa

Tel. 938 75 24 00

manresa@vinolas.com

 

C/ Sant Blai, 31

43500 Tortosa

Tel. 977 44 60 06

tortosa@vinolas.com